Jūs esate čia

AUKOS

Aukos ir Mišių intencijos

Norėdami paremti parapiją jos būtiniausioms šiuo metu reikmėms, galime aukoti internetu mokėjimo paskirtyje nurodydami „Auka“

Svarbi parama Bažnyčiai šv. Mišių užsakymas įvairiomis intencijomis.

Užsakant Mišias telefonu (arba el. p. lvaidotas68@gmail.com) ir nesant galimybės perduoti auką į rankas, ją taip pat galima pervesti į parapijos sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nurodant „Auka už Mišias“.

Primename, kad visuomet išlieka galimybė jums rūpimu klausimu pasikalbėti su kunigu telefonu ar susisiekti el. paštu.

 

1,2 proc. parama neatvėrus piniginės

Primename, kad pagal LR Paramos ir labdaros Įstatymą galite teikti paramą neatvėrę piniginės. Kiekvienas Lietuvos pilietis iki 1,2 proc. (iki 2020 m sausio 1 d. buvo galima skirti 2 proc.) praėjusiais metais valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai. Jei šia teise nepasinaudosite, pinigai liks valstybės biudžete ir bus panaudojami valstybės nuožiūra.

Paramą galite pervesti elektroniniu būdu prisijungus prie Valstybinės mokesčių inspekcijos elektroninio deklaravimo sistemos adresu: https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungi... ir užpildžius prašymo formą FR0512.

Duomenys, reikalingi pildant prašymo formą:

  1. Gavėjo tipas (E1 laukelis formoje) – 2  (Paramos gavėjas)
  2. Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) (E2 laukelis formoje): 291289050 ("Prienų Kristaus apsireiškimo parapija" juridinio asmens kodas)

Prašymai 1,2 proc. paramai priimami iki gegužės 1 d.

 

Gavėjo pavadinimas Prienų Kristaus apsireiškimo parapija
Juridinio asmens kodas 291289050
Adresas Kęstučio g. 7, 59129 Prienai
Bankas  Luminor
A. s. LT284010041100050785