Prienų dekanato Šeimos centras kviečia į sužadėtinių kursus

Sužadėtiniai rengiami santuokai pagal atnaujintą programą "Dviem yra geriau negu vienam... Jei vienas iš jų suklumpa, kitas padeda bičiuliui atsikelti" (Kor. 4, 9 - 10). Tai darbas grupėse, dalijantis patirtimi, atliekant pratimus, sprendžiant situacijas, diskutuojant. Vienas susitikimas trunka apie dvi valandas. Viso yra aštuoni susitikimai:

1. Meilė – gyvenimo duona ir vynas. Šiame susitikime kalbama apie meilę, kuri iš mūsų reikalauja valios pastangų, sąmoningo apsisprendimo ir pasiryžimo augti meilėje, keistis ir aukotis dėl kito.
2. Bendravimas ir bendrystė. Kalbama apie tai, ko reikia, kad mūsų bendrystė galėtų augti. Aptariama ne tik bendravimo įgūdžių, bet ir asmenybės brandos įtaką mūsų bendrystei.
3. Keistis kartu. Kalbama apie būtinybę augti, tobulėti, aptariant poroje sudėtingas gyvenimiškas situacijas, ugdant palankias šeimai nuostatas, pasitelkiant įvairią ir visapusišką kitų pagalbą.
4. Atleisti ir švęsti. Kalbama apie atleidimą ir gailestingumą šeimoje, mokomasi atleidimo meno.
5. Krikščioniškas požiūris į lytiškumą. Nagrinėjami mitai apie lytiškumą, klausytojai supažindinami su Bažnyčios pozicija šiuo klausimu.
6. Vaikai – Dievo dovana. Šeimos planavimas gyvenant katalikiškoje šeimoje. Klausytojai supažindinami su pagrindiniais vaisingumo požymiais, vaiko vystymusi iki gimimo, aptariami bioetiniai gyvybės klausimai.
7. Dievas ir Bažnyčia. Dalyviai apmąsto savo ryšį su Dievu ir Bažnyčia.
8. Priesaika. Nagrinėjamas priesaikos tekstas, kalbama apie Sakramentus, santuokos gėrius.

UŽSIREGISTRUOTI į pasiruošimą Santuokos sakramentui galima telefonu:
8 645 96211, Rita.
Sužadėtinių kursų pradžia numatoma 2020 m. spalio mėn. Kursai vyks kartą per savaitę, pirmadieniais 18:30, Prienų parapijos namuose adresu Kęstučio g. 16, Prienai.
Būtina išankstinė registracija.