Jūs esate čia

Projektas šeimoms - „Atkurti ir išsaugoti“

     Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre sausio 25 dieną prasidės penkių paskaitų projektas „Atkurti ir išsaugoti“, skirtas šeimoms, susiduriančioms su vaisingumo iššūkiais. Pastebima, jog jiems kylant, bėgant laikui ir vaikelio šeimoje nesulaukiant, kartu ir nežinoma, į ką kreiptis, kaip gauti reikalingą medicininę pagalbą ir rasti priežastis, sukeliančias vaisingumo sutrikimus bei kitas organizmo disfunkcijas.
Pasaulinėje medicinos praktikoje sėkmingai taikant natūralios atkuriančios medicinos principus, svarbu šiuo medicinos žvilgsniu šeimoms pasiūlyti platesnį žvilgsnį tiek į sutrikusio vaisingumo problemą, tiek į psichologinius bei dvasinius aspektus.
     Projekte kaip bendradarbiai ir lektoriai dalyvaus patyrę įvairių disciplinų gydytojai bei savo sričių specialistai: genetikas endobiogenikas prof. Danielius Serapinas (Nevaisingumo problema, tendencijos ir jų įveikos būdai šiuolaikinėje medicinoje), klinikinė psichologė, psichoterapeutė Anna Vinkovskienė („Sielos žemėlapis“); (Vaisingumo psichologija; kokius klausimus kelia vyrai ir moterys?“), gydytoja akušerė ginekologė Akvilė Esmantienė; (Paslėptos nevaisingumo priežastys. Kaip jas atrasti ir pašalinti?; Moters nevaisingumo priežastys: policistinių kiaušidžių sindromas, endometriozė, imuninė sistema ir jos sutrikimai, infekcijos, mityba bei stresas. Vyro nevaisingumo priežastys;  NaProTechnologija – atkuriančios medicinos žvilgsnis į nevaisingumą ir organizmo disfunkcijas.), gydomosios mitybos specialistė Ingrida Kuprevičiūtė („Gydanti lėkštė“) (Gydomoji mityba, esant organizmo disfunkcijoms, sąlygojančioms nevaisingumą, lėtinius uždegimus bei autoimuninius procesus); apie nevaisingumo kelionę dalinsis dr. Benas Ulevičius.
     Dalyvio įnašas nuo poros už visas paskaitas: 130 eur. Registracija ir informacija: atkurkissaugok@gmail.com iki sausio 16d.
     Projektas vyks sausio 25d., vasario 15d., kovo 21d., balandžio 18d., gegužės 16d. 10–13val. Viešbutyje „Domus Maria“ Aušros Vartų g. 12, Vilniuje.

Tags: