Jūs esate čia

Dėkojame už visokeriopą paramą bažnyčiai.

     Mieli tikintieji, nuoširdžiai dėkojame už visokeriopą paramą bažnyčiai. Dėka Jūsų aukų bažnyčioje palaikoma tvarka, atliekami kapitaliniai ir einamieji darbai, išlaikomi bažnyčios tarnautojai. Šiais metais bus rengiamas bažnyčios vidaus remonto ir restauravimo darbų projektas. Primename, kad iki gegužės 1 d. dirbantieji gali 2 proc. pajamų mokesčio sumos pervesti mūsų bažnyčiai. Tai išties puiki galimybė padaryti gerą darbą, paremti Bažnyčią ir jos veiklą, be to, tai jums nieko nekainuos. Jei esate apsisprendę 2% pervesti Prienų bažnyčiai, prašome užeiti į zakristiją ar kleboniją, užpildysime prašymo formą, tereikės nunešti į mokesčių inspekciją. Tai galima padaryti ir elektroniniu būdu. Esame visiems dėkingi už jūsų prisidėjimą prie Bažnyčios išlaikymo, jos veiklos ir remontų. Dievas teatlygina!
 
Gavėjo pavadinimas: Prienų Kristaus Apsireiškimo parapija
Juridinio asmens kodas: 291289050
Adresas: Kęstučio g. 7, 59129 Prienai
Bankas: Luminor
A. s. LT284010041100050785
Tags: