Jūs esate čia

Balandžio 27–29 d. piligriminis žygis Alytus - Pivašiūnai - Onuškis - Trakai

Organizuojamas tradicinis pavasarinis piligriminis žygis, šiek tiek papildytu maršrutu,

Alytus – Pivašiūnai – Onuškis – Trakai, kurį pavadinome Sveika Marija!

Jis vyks balandžio paskutinį savaitgalį 27 – 28 – 29 dienomis.

Žygis skirtas Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo 100-osioms metinėms, Trakų Dievo Motinos paveikslo vainikavimo 300-osioms metinėms, Pivašiūnų Dievo Motinos vainikavimo 30-osioms metinėms, Šventojo Tėvo atvykimui pasiruošti, Gyvybės dienai paminėti.

Piligriminio žygio vieta ir laikas:

Pradžia: balandžio 27 d. 9.00 - 9.30 registracija Alytaus Šv. Angelų Sargų bažnyčios šventoriuje,

Pabaiga: balandžio 29 d. apie 19 val. Trakuose.

Pirmoji diena Alytus – Pivašiūnai, 28 km., 9.30 malda Alytaus Šv. Angelų Sargų bažnyčioje, po to- išeinam į Pivašiūnus. Atėjus, Šv. Mišios bažnyčioje, vakaro programa ir nakvynė Pivašiūnų mokykloje. Naktinė adoracija, į kurią jungsis Motinos maldoje grupės, - Pivašiūnų šventovėje.
Antroji diena Pivašiūnai – Onuškis, 20 km., katechezė Dusmenų bažnyčioje, Šv.Mišios Onuškio Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje, vakaro programa ir nakvynė Onuškio mokykloje.

Trečia diena Onuškis – Rūdiškės 17 km, pavažiavimas traukiniu iki Senųjų Trakų, vienuolyno aplankymas ir paskutinė žygio atkarpa apie 5 km nuo Senųjų Trakų iki Trakų bažnyčios, kur vyks padėkos Šv. Mišios.

Žygio metu bus nešamas Lietuvos Jaunimo dienų kryžius dalyvių intencijomis.

Ruošiama piligriminio žygio programa.

Dalyviai: visi, ypač laukiamos šeimos ir jaunimas.

Kviečiame jungtis savanorius, šlovintojus, piligrimus. Mums reikia paskaitų, katechezių, liudijimų iš bažnytinių organizacijų. Vakarais tiktų muzikiniai ir kitokie talentų bei grupių pasirodymai. Laukiame besisiūlančių J

Dalyvio mokestis 3 eurai.

Organizatoriai: Kaišiadorių vyskupijos Jaunimo centras, Alytaus ir Merkinės dekanatai, Vilkaviškio vyskupijos Alytaus dekanatas

 

Dėkojame už pagalbą!

Kilus klausimams, kreiptis:

Audronė Anušauskienė

Pivašiūnų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapija

Tel. 8 616 81179

Rita Kaupinienė

Alytaus Šv. Angelų Sargų parapija

Tel. 8 698 55971

Tags: