Jūs esate čia

Naujųjų metų sutikimas Prienų parapijoje

    Naujųjų metų sutikimas – viena triukšmingiausių ir įspūdingiausių švenčių, kurią švenčia kiekvienas žmogus nepaisant amžiaus, požiūrio ir kitokių  skirtumų. Palydėti 2015-uosius metus šį kartą nedidelė mūsų grupelė nusprendė maldoje, dėkojant už viską, ką patyrėme praėjusiais metais. Tad savo šventę ir Naujųjų metų laukimą pradėjome Švč. Sakramento adoracija bažnyčioje, po kurios šventėme Šv. Mišių auką. Šv. Mišios buvo kiek kitokios nei įprasta. Visi dalyvaujantys sėdėjo aplink altorių, dalis mišių vyko lotynų kalba, visi buvome tarsi šeima. Po Šv. Mišių išskubėjome į lauką, kur netrukus prasidėjo svarbiausias šventės akcentas – fejerverkai. Pasidžiaugę nuostabiu vaizdu, kai dangus nušviečiamas tūkstančiais švieselių, rinkomės parapijos namuose. Čia mūsų laukė antroji šventės dalis. Pasveikinę vieni kitus su Naujaisiais 2016-aisias metais vaišinomės atsineštomis gėrybemis. Po to visi dalijomės pasiryžimus ateinantiems metams, kad būtų paprasčiau išsirinkti pasiryžimą, jį kiekvienas išsitraukėme burtų keliu. Tad visi pasiryžome nuveikti ką nors naudingo ateinančiais metais tiek savo, tiek kito atžvilgiu. Vieni pasižadėjo draugui padėti, kiti valgyti daugiau šokolado ar nubėgti 10km. Tuo mūsų šventė dar nesibaigė.  Žaidėme įvairius linksmus žaidimus, šokome lietuvių liaudies šokius, dalijomės prisiminimais ir įspūdžiais iš praėjusių metų. Po tokios patirtos bedrystės atsisveikindami linkėjome vieni kitiems gražių ir įsimintinų metų ir iškeliavome namo.

     Tad taip palydėjome senus ir sutikome naujus metus, pasisėmėme džiugesio ir Dievo meilės, pasiryžome nuveikti kažką, nors ir nežymaus, bet svarbaus tiek sau tiek artimui ir, svarbiausia, buvome kartu.

Paulina

 

Tags: