Jūs esate čia

Alfa kurso pabaigos šventė gruodžio 20 dieną

         Mūsų parapijoje vykstantis Alfa kursas jau artėja prie pabaigos, ir gruodžio 20 dieną, sekmadienį, švęs pabaigos šventę. Kviečiame dalyvauti šventėje kiekvieną, norintį  pasidžiaugti drauge su kurso dalyviais bei komanda. Atsiveskite savo šeimų narius, kaimynus, bendradarbius - pabendrauti prie arbatos, pasiklausyti dr. Valdo Mackelos mokymo tema "Kaip savo gyvenimą nugyventi pilnavertškai?", o taip pat užbaigusiųjų kursą liudijimų.
Programa: 10 val. Šventosios Mišios Prienų bažnyčioje ir užbaigusiųjų Alfa kursą liudijimai;
          11 val. pobūvis parapijos namuose, mokymai, liudijimai, bendravimas.
Maloniai kviečiame švęsti ir džiaugtis drauge su mumis!
Jei turite klausimų, skambinkite: 8 650 79 073 Danutei

Kas yra Alfa kursas?

        Alfa yra pirmoji graikų abėcėlės raidė. Abėcėlės mokomės nuo pirmosios raidės, ir šis kursas yra tik „pirmoji raidė“ tikėjimo kelionės abėcėlėje. Šventajame Rašte kalbama apie Jėzų kaip apie Alfą ir Omegą, Pradžią ir Pabaigą. Šis kurso pavadinimas – tai užuomina apie Jėzų, kuris yra naujo gyvenimo pradžia. Kursas yra labiau pritaikytas nelankantiems bažnyčios arba retai lankantiems žmonėms, tačiau puikiausiai tinka visiems.
         Pati idėja kilo Anglijoje, Anglikonų Bažnyčioje, prieš 38 metus. Tai buvo tiesiog vienas iš daugelio evangelizacinių kursų, kaip kad būna įvairiose bažnyčiose. Tačiau 1992-aisiais anglikonų Bažnyčios pastorius Nicky Gumbel jį redagavo ir supaprastino, kad būtų artimesnis netikintiesiems. Po reformos jis netikėtai pradėjo plisti ir išplito ne tik Anglijos Bažnyčioje. Kadangi kurse kalbama apie pamatines krikščioniškas tiesas, kurios bendros įvairioms krikščioniškoms bažnyčioms, jis pradėjo plisti tarp įvairių denominacijų. Į Lietuvą Alfa kursas atkeliavo maždaug 2001-aisiais. Dabar Alfa vyksta 169 pasaulio šalyse, išverstas į 112 kalbų, jame jau yra dalyvavę per 7 milijonų žmonių. Katalikų Bažnyčioje vyksta 65 šalyse. Lietuvoje pirmasis kursas įvyko 2002 metais, ir apie 19 tūkst. lietuvių jau yra sudalyvavę Alfa kurse.  
         Prienuose šis Alfa kursas yra trečiasis, tikimės – ne paskutinis.
         Kaip vyksta šis kursas? Tai 12 kassavaitinių susitikimų su mokymu, bendravimu prie arbatos ir diskusijomis mažose grupelėse; ir vienas šeštadienis kurso viduryje.
 

 

Tags: