Kviečiame į Alfa kursą

Dar galima užsirašyti į Alfa kursą. Tai 12 kassavaitinių susitikimų su mokymu, bendravimu prie arbatos ir diskusijomis mažose grupelėse; ir vienas šeštadienis kurso viduryje.

Alfa kursas, prieš 38 metus pradėtas Didžiojoje Britanijoje, dabar jau yra išplitęs 169 šalyse, išverstas į 112 kalbų; katalikų Bažnyčioje vyksta 65 šalyse. Lietuvoje pirmasis kursas įvyko 2002 metais, ir apie 19 tūkst. lietuvių jau yra sudalyvavę Alfa kurse. Šis kursas buvo labiau orientuotas į netikinčiuosius ir niekada ar retai besilankančius bažnyčioje, tačiau praktika rodo, kad puikiai tinka ir praktikuojantiems katalikams, taip pat visiems, norintiems susipažinti su krikščionybe, ieškantiems gilesnės gyvenimo prasmės.

Prienų parapijoje Alfa kursas pradėtas spalio 5 d., tačiau iki trečiojo susitikimo dar laukiame naujų dalyvių. Susitikimai vyksta Prienų parapijos namuose pirmadieniais 18 val.   Šiame kurse po keletą mokymų sakys Kauno Vytauto Didžiojo Universiteto Teologijos fakulteto dekanas, teologijos mokslų daktaras Benas Ulevičius, Vilniaus Universiteto dėstytojas, teologijos mokslų dr. Valdas Mackela ir kiti; kai kurie mokymai bus rodomi DVD.

Kursas yra nemokamas.

Norinčius kviečiame registruotis tel. 8 650 79073 arba bite@wilara.lt  Danutė