Jūs esate čia

Spalio 27-ąją, penktadienį, skelbiama PASNINKO ir MALDOS diena.

Spalio 27-ąją, penktadienį, skelbiama PASNINKO ir MALDOS diena. Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis KĖVALAS kviečia atsiliepti į popiežiaus raginimą prašyti taikos pasauliui

----

Mieli broliai ir seserys,

primename Jums popiežiaus raginimą šį penktadienį (spalio 27 d.) skelbti Pasninko ir maldos dieną. Ta proga tą dieną kviečiame dalyvauti pamaldose parapijų bažnyčiose ar rektoratuose ir privačiai melstis už taiką bei žmonių susitaikymą tuose kraštuose, kuriuose vyksta karai.

Popiežius Pranciškus sako: „Broliai ir seserys, karas neišsprendžia jokios problemos: jis tik sėja mirtį ir destrukciją, didina neapykantą, daugina kerštą. Karas atima ateitį. Raginu tikinčiuosius šiame konflikte stoti tik į vieną pusę – į taikos pusę. Tačiau ne žodžiais, o malda, visišku įsijautimu. Dėl to nusprendžiau spalio 27 d., penktadienį, paskelbti pasninko ir maldos diena, atgailos diena, prie kurios kviečiu prisijungti ir kitų krikščioniškųjų konfesijų seseris ir brolius, kitų religijų atstovus ir visus, kam rūpi taika pasaulyje.“

„Tą vakarą 18 val. Šv. Petro aikštėje atgailos dvasia dalyvausime maldos susitikime, prašysime taikos pasauliui“, – sako popiežius ir prašo visas vietines Bažnyčias rengti panašias iniciatyvas, kuriose dalyvautų Dievo tauta.

Plačiau kviečiame skaityti https://www.vaticannews.va/.../popiezius-spalio-27-d...

Tags: