Jūs esate čia

Kalėdinė popietė „Apkabink artimą savo“

      Laikotarpiu prieš šv. Kalėdas visuomet būna pilnas įvairių renginių, tik ir girdime apie adventines popietes, vakarones ir kitus adventinius renginius. Tad šį kartą Prienų parapijos bendruomenės nariai nusprendė, jog paįvairinti reikėtų ne tik prieššventinį laikotarpį, bet ir pačių šv. Kalėdų šventę dėl to kvietė visus dalyvauti kalėdinėje popietėje „Apkabink artimą savo“.
      Ši popietė buvo daugiau skirta vyresnio amžiaus žmonėms, kurie kartais jaučiasi vieniši, tačiau kviečiami buvo visi norintys praleisti sekmadienio popietę kiek kitaip.
Renginį vedė Regina, kuri visus nukėlė į pasakų šalį. Susirinkusieji buvo kviečiami ne tik klausytis, bet ir dalyvauti sekamose pasakose.
      Šioje popietėje dalyvavusiuosius savo giesmėmis džiugino Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai su savo vadovėmis Lina ir Žydrūne. Smuiku nuostabiai griežė Nojus. Netgi sulaukėme svečių iš tolimosios Ruandos, kurie pasidalijo savo kultūra, padainavo jų šalyje įprastų dainų, bei stebino susirinkusiuosius savo gebėjimu kalbėti lietuviškai, juk kiekvienas jaučiame pasididžiavimą, jei užsieniečiai mokosi mūsų nelengvą kalbą ir ja kalba.
      Renginio vedėja buvo pasiruošusi ne vieną siurprizą visiems susirinkusiems. Kvietė žaisti kartu, spėlioti žodžius, minti mįsles, kiekvienas, pasakęs teisingą atsakymą, buvo apdovanojamas prizu. Tokie žaidimai įtraukė visus ir suteikė daug džiaugsmo.
      Renginyje dalyvavo ir Prienų parapijos klebonas bei vikaras. Jiems taip pat teko nemažai dėmesio, susirinkusiųjų vardu buvo dėkojama už jų triūsą mūsų parapijoje, nenuilstamą tarnystę.
      Oficialioji dalis buvo pabaigta nuostabiais žodžiais, sakančiais, jog žmogus nustoja žaisti, kai pradeda senti, o senti pradeda, kai nustoja žaisti. Po tokių gražių ir teisingų žodžių vyko agapė, kurios metu visi galėjo pabendrauti vieni su kitais, pasivaišinti ir pasidalinti ką tik patirtais neišdildomais įspūdžiais, pasidžiaugti savimi ir vienas kitu, apkabinti artimą savo, apgaubti vienas kitą dėmesiu ir meile.

 

Paulina Stravinskaitė

Tags: