Jūs esate čia

Sausio 25 d., šeštadienį, kviečiame žiūrėti dokumentinį filmą

Popiežius Pranciškus šiais metais paskelbė liturginę naujovę: jis įrašė Trečiąjį eilinį sekmadienį į liturginį kalendorių kaip Dievo Žodžio sekmadienį. Apie šią naujovę jis paskelbė apaštališkajame laiške APERUIT ILLS apie Dievo žodį krikščionio gyvenime.
Šiemet Dievo Žodžio sekmadienis bus švenčiamas pirmą kartą. Tai vyks sausio 26 dieną. Mūsų parapijoje ta proga sausio 25 d., šeštadienį, po vakaro šv. Mišių parapijos namuose kviečiame pažiūrėti dokumentinį filmą „Naujasis Testamentas: Evangelijos“. Po filmo – diskusijų vakaras. Kviečiame tiek jaunimą, tiek ir brandaus amžiaus žmones. Popiežiaus kreipimąsi į Dievo tautą, t.y. į kiekvieną iš mūsų, galima perskaityti

https://eis.katalikai.lt/vb/popieziai/pranciskus/motu-proprio/2019-09-30...

 

Tags: