Jūs esate čia

Vyko Jaunimo 2016 – 2017 metų veiklos aptarimas

 

Naujiems mokslo metams įsibėgėjus, Prienų parapijos jaunimas pakvietė parapijiečius susipažinti su savo veikla, pasiklaustyi akordeonu atliekamų kūrinių, kartu giedoti bei dainuoti lietuvių liaudies dainas. Buvo trumpai apžvelgti svarbiausi praėjusių metų įvykiai, kuriuose dalyvavo ar juos organizavo Prienų parapijos jaunimas. Jaunuoliai dalijosi savo patirtimi, savo asmeniniais susitikimais su Dievu ir Jo veikimu. Kalbėjo apie tai, kaip kiekvienas išgyvena Dievo buvimą ir kokiuose momentuose labiausiai jautė Jo buvimą šalia. Jaunimas liudijo, kaip svarbu yra dalyvauti renginiuose, kur susirenka ir daugiau tikinčių jaunuolių, kaip svarbu yra dalintis tarpusavyje asmenine Dievo patirtimi, kuri stiprina kasdienėse gyvenimo situacijose. Beveik visi kalbėjusieji papasakojo labai konkrečius įvykius, kuriuose jie sutiko Jėzų arba galėjo patys Jį liudyti savo veiksmais, tarnystėmis, žodžiais.

Ne kartą buvo paminėta savanorystės patirtis, kuri visiems buvo labai svarbi ir kiekvienas ją išgyveno labai skirtingai, atlikdamas vis kitokią tarnystę. Minėtos piligriminės kelionės, kaip svarbiausias laikas, skirtas gilinti santykį su Dievu ir vis iš naujo Jį atrasti. Neliko pamiršti ir paprasti kasdieniai susitikimai, kurie, atrodo, nepastebimai, tačiau labai stipriai augina kiekvieną iš mūsų, svarbu tik kaip mes tai priimam  - ar kaip nereikšmingą kasdienybę, ar kaip didžio Dievo plano dalį.

Tad su labai gražiais, nuoširdžiais, jautriais, stipriais, kiekvienam svarbiais pasidalijimais prisiminėme metus, kuriuos skaičiavome nuo 2016 metais vykusio piligriminio žygio nuo Vilniaus Aušros vartų į Trakus iki 2017 metais vykusio žygio tokiu pat maršrutu.

Kas pasikeitė per šiuos metus? Kuo piligrimystė skyrėsi praėjus metams? Kodėl buvo verta kartoti tą patį žygį?

Maršrutas nepasikeitė. Sutojimo poilsiui vietos nepasikeitė. Kraštovaizdis nepakito. Gaisrinės mašina pernai stovėjo ant pastato stogo, taip pat stovėjo ir šiemet. Pernai per Vilnių lydėjo policijos palyda, lygiai taip pat ir šiemet. Pernai eidami giedojome, giedojome ir šiemet. Tad ar kas nors pasikeitė per tuos metus?

Atsakymas – TAIP. Pasikeitėme mes. Kiekvienas iš mūsų paaugo, atrado kažką naujo ir išmoko į Pasaulį žvelgti kiek kitaip – labiau pastebint ne tik save, bet ir šalia esantį, tą, kuris kaip ir aš yra sukurtas pagal JO paveikslą ir yra vertas būti pastebėtas, išklausytas, suprastas, paguostas, pagirtas, apkabintas ir, svarbiausia, mylimas.

Paulina

 

 

Tags: