Jūs esate čia

Lietuvos diena Fatimoje, kviečiame registruotis

LIETUVOS DIENA FATIMOJE
spalio 19-22 dienomis

 

Fatima (Portugalijoje) - viena reikšmingiausių Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo vietų pasaulyje. 2017 metais čia švenčiamas Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo Fatimoje 100 metų jubiliejus.

Lietuvos Vyskupai kviečia visus tikinčiuosius jungtis prie Lietuvos dienos šventimo Fatimoje ir patirti Švč. Mergelės Marijos užtarimo malonę vietoje, kurioje nuolat vyksta užtarimo stebuklas.

PROGRAMA

Spalio 19 d. (ketvirtadienis) - Atvykimo diena // Skrydis Vilnius – Lisabona. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį Fatimoje. Vakarinė malda. Pažintis su Šventove.

Spalio 20 d. (penktadienis) - Malda apsireiškimo vietoje, Kryžiaus kelias Fatimos apylinkėse, piligrimystė į Piemenėlių gimtąjį kaimą Ajustrel.

Spalio 21 d. (šeštadienis) - Vakare - jaudinanti ir nepamirštama Rožinio procesija su žvakėmis Fatimos šventovės centrinėje aikštėje. Dieną rekomenduojame aplankyti Fatimos ir aplinkinius UNESCO objektus gretimuose miesteliuose (Batalha, Tomar, Alcobaca).

Spalio 22 d. (sekmadienis) - 10:00 Lietuvos dienos Šventosios Mišios, kurias aukos Lietuvos vyskupai ir kunigai didžiojoje Fatimos bazilikoje.

ORGANIZACIJA

Spalio 19 d. bus vykdomi užsakomieji tiesioginiai skrydžiai tik piligrimams iš Vilniaus į Lisaboną ir pervežimai autobusais į Fatimą. Spalio 22 d. tokiu pačiu būdu grįžimas atgal iš Fatimos į Vilnių. Apgyvendinimas – Fatimoje ar jos apylinkėse esančiuose piligrimų namuose, viešbučiuose.

Registracija: Tel. +370 (41) 52 11 10 (nuo 9.00 iki 13.00 val.) arba el. paštu siauliukurija@gmail.com.

Kadangi iš anksto užsakome lėktuvų reisus bei viešbučius, iki kovo 25 d. reikia pateikti šiuos duomenis: Vardas, pavardė, tel. nr., el. pašto adresas, gimimo data, paso (arba tapatybės kortelės) numeris, išdavimo data ir iki kada galioja.

Pradinis įnašas 100 EUR.

Pinigus prašome siųsti į Šiaulių kuriją: Šiaulių vyskupijos kurija, įmonės kodas: 192072230; AB Šiaulių bankas A/s LT097180000002700215;

Orientacinė kelionės kaina vienam žmogui (įskaitant bagažą iki 20 kg.) - 550 EUR

Į šią kainą įeina:

Užsakomasis skrydis Vilnius-Lisabona-Vilnius – 375 EUR

Autobusas Lisabona-Fatima-Lisabona 25 EUR

Apgyvendinimas 3 naktims su pusryčiais - 150 EUR

Kviečiame parapijas, organizacijas, bendruomenes organizuoti ir registruoti piligrimines grupes savo vyskupijos kurijoje.

Lietuvos diena Fatimoje organizuojama Lietuvos vyskupų konferencijos sprendimu ir yra sudėtinė Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo Fatimoje 100 m. jubiliejaus iškilmių dalis. Popiežius Pranciškus dalyvaus Fatimos iškilmėse gegužės 12-13 d.

Jei Popiežius Pranciškus vyksta patirti Švč. Mergelės Marijos motiniškos globos stebuklą Fatimoje, kodėl šio stebuklo nepatirti kiekvienam lietuviui?

Daugiau apie Fatimos Jubiliejų http://www.fatima.pt/en

Tags: