Jūs esate čia

Kviečiame pažiūrėti ispanų režisieriaus Chuano Manuelio Kotelo filmą Marijos žemė

Ispanijos nacionalinis radijas šią juostą paskelbė žiūrimiausiu pasaulyje ispanišku dokumentiniu filmu.

Istorija prasideda šiek tiek netikėtai, netgi komiškai. Slaptasis agentas (jį įkūnija pats filmo režisierius) gauna užduotį ištirti pasauliniu mastu vykstančią tylią šviesos ir meilės revoliuciją. Ją rengiantiems žmonėms vadovauja slapti lyderiai, kuriuos jie vadina Tėvu, Sūnumi... Dar yra ir viena moteris, kurią jie meiliai vadina Motina, arba tiesiog Marija. Agentui Kotelo, kaip ir daugeliui kreivai žvelgiančių į tikėjimą, nuoširdžiai atrodo, kad tikintieji į Dievą meluoja arba yra išprotėję. Jis prisiima Velnio advokato vaidmenį ir leidžiasi į kelionę aplink pasaulį susitikti su kai kuriais iš šių tikinčiųjų. Jo pašnekovais tampa buvęs modelis, verslininkas, nekentęs Katalikų Bažnyčios, suparalyžuota šokėja, daugybę abortų atlikęs gydytojas, slaugas, laisvalaikiu evangelizuojantis pavojingiausius Meksiko kvartalus, mergina, tvirtinanti Medžiugorjėje patyrusi stebuklingą išgijimą, ir kiti.

Šviesūs ir paveikūs filmo kadrai bei nuoširdūs dialogai neleidžia nuobodžiauti, o originali režisūra ir laisvę ieškojimui paliekanti filmo pabaiga (Velnio advokatas nusprendžia, kad šis tyrimas yra "vidaus reikalų" tyrimas) įtiks įvairių pažiūrų publikai.

Seansas vyks vasario 6 d., pirmadienį, 17.30 val. Prienų parapijos namų salėje.

Įėjimas nemokamas.

Tags: