Parapijos namuose koncertavo Prienų meno mokyklos jaunieji atlikėjai

Pavasarišką sekmadienio rytą į Prienų parapijos namus sugužėjo nemažas būrys vaikų. Tai – Prienų meno mokyklos jaunieji atlikėjai rinkosi į koncertą „Muzikos sparnais per pavasarį“. Linksmai nusiteikę mažieji atlikėjai dainavo daineles apie pavasarį, klausėmės ne tik choro atliekamų dainų, bet ir dueto bei solo  pasirodymų, taip pat buvo galima išgirsti įvairiais muzikos instrumentais atliekamus kūrinius. Vaikai grojo pianinu, smuiku, saksofonu, birbyne, dūdele, gitara, akordeonu. Muzikos stiliaus įvairovė buvo ne ką mažesnė nei instrumentų – buvo atliekami tiek klasikinės muzikos kūriniai, tiek lietuvių liaudies šokiai ir dainos, vaikai grojo netgi džiazą.

„Man pavasaris neatsiejamas nuo trijų dalykų: saulytės, šv. Velykų ir upelio“ – taip apie pavasarį kalbėjo koncerto vedėja ir sumanytoja, mokytoja Daiva Radzevičienė.  Tad ačiū jai ir mažiesiems talentams, kurie dovanojo mums savo pasirodymus.

Paulina