Parapijos Caritas kviečia prisidėti prie vargstančių gyvenimo palengvinimo

Gavėnia mus kviečia prie  atgailos, atsivertimo , susikaupimo, apmąstymų ir gerų darbų. Ypatingai šiais Gailestingumo metais. Žodis gailestingumas turi daug prasmių, viena iš jų - rūpestis žmonėmis, kuriems prasčiau sekasi gyvenime. O mes, daugelis žmonių, ar susimąstome apie tai? Ir mūsų bendruomenėje yra šeimų kur bedarbiai tėvai ar vieniša mama stokoja būtiniausių daiktų sau ir savo vaikams.

Parapijos Caritas kviečia visus pagalvoti: gal ir aš galiu nors maža dalele prisidėti prie vargstančių gyvenimo palengvinimo. Tai gali būti auka, maisto produktai, buities daiktai ir pan. Jei kas galite prisidėti prie šios gailestingumo akcijos, lauksime jūsų Prienų Carito patalpose antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 10 iki 14 val. Dėkojame už jūsų gerumą.