Beta kursas (atnaujinta)

Dešimt Dievo Įsakymų – tvora, apribojanti mano laisvę? O gal turėklai, kopiančiam į Dangų? Kiekvienas juos priimam savaip, o kaip iš tikrųjų?
  Apie visa tai klausėmės mokymo ir po to diskutavome vasario 15 dieną susirinkę Prienų parapijos namuose. Taip pradėjome Beta kursą, kurį žadame baigti balandžio gale, rinkdamiesi kiekvieną pirmadienį klausytis mokymo ir diskutuoti mažose grupelėse (arbatos pertraukėlės atsisakėme).
  Atrodo, nieko čia naujo, nuo vaikystės žinomi dalykai, tokie paprasti ir įprasti, kad nelabai ir susimastome apie tų Įsakymų svarbą savo gyvenimui. Tačiau, kaip mokė Gediminas, harmoningi santykiai tarp žmonių – šeimoje, bendruomenėje, pasaulyje – ir yra tai, ko Dievas norėjo savo tautai, t.y. mums, per Mozę perduodamas Įsakymus. Dievas pažadėjo, kad, jei mes laikysimės Jo įsakymų, Jis laimins ir globos mus. Sąžiningai vykdydami šiuos Dievo nurodymus, mes patvirtiname, kad laikomės susitarimo (sandoros) tarp Dievo ir žmogaus, - kalbėjo Gediminas. Bet ar besąlygiškai priimame Dievo Įsakymus, kaip laimingo ir sėkmingo gyvenimo taisykles, ar atsirenkame: šis man tinka, o šis nelabai svarbus? Alvydo pasakytas palyginimas labai vaizdingai viską paaiškina: apsitvėrė žmogus kiemą tvora – nuo vagių ir piktavalių žmonių ir gyvena saugiai. Bet taria sau: “Šis tvoros segmentas man nepatinka, nes užstoja akims malonų vaizdą. Išimsiu jį!” Ir atsiranda tvoroje plyšys, pro kurį kieman patenka vagys ir piktavaliai... Belieka pridėti Jėzaus žodžius “Kas turi ausis, teklauso!”(Mt 13, 9).
  Vasario 22 dieną toliau apie  Dievo Įsakymus mus mokys Skriaudžių parapijos klebonas kunigas Arūnas Simonavičius. Kviečiame visus norinčius mokytis bei atrasti arba pagilinti savo tikėjimą. Pradžia 17.30 val. Prienų parapijos namuose. Renginys nemokamas.

Jei turite klausimų, galite skambinti tel. 8 650 79073 Danutei